مجموعه سلفون ساز شما را به خرید بهترین محصولات سلفون ، نایلون و نایلکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سلفون بسته بندی حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه محاسبه قیمت سلفون در تیراژ بالاارسال سلفون بسته بندی مستقیم از کارخانه

امروزه به دلیل زیبایی و پر زرق بودن محصولات، وجود یک بسته بندی شیک و در عین حال مدرن تأثیر به سزایی در فروش کالا دارد؛ صد در صد خودتان وقتی بسته بندی یک محصولی که بسیار شیک و زیبا انجام شده است به خرید آن ترقیب میشوید و برای همین در دنیای امروزی بسته بندی زیبا جزء خدمات برای فروش بیشتر است. ما در اینجا  بازار سلفون بسته بندی حبوبات را مورد بحث قرار میدهیم.

بازار فروش سلفون بسته بندی حبوبات

نحوه محاسبه قیمت سلفون در تیراژ بالا

نحوه محاسبه قیمت سلفون در تیراژ بالا حبوبات ها جزء کالایی است چه برای مصارف داخلی و چه برای صادرات نیاز به بسته بندی دارد و بسته بندی آن باید به گونه ای باشد که در عین زیبایی باید مقاومت خوبی داشته باشد چون حبوبات ها از آن محصولاتی است که دارای وزن است مخصوصا اگر در وزن بالا بخواهند؛ باید بسته بندی و سلفون توان وزن زیاد را داشته باشد.

به طور کلی سلفون های بسته بندی سه دسته هستند:

  • سلفون بسته بندی شفاف: در این نوع بسته بندی تمام محتویات داخل بسته مشخص است و قابل تشخیص میباشد و معمولا این نوع سلفون بسته بندی قیمت مناسبی دارد.
  • سلفون بسته بندی رنگی یا چاپی: این نوع بسته بندی به صورت رنگی است و تشکیل شده است از رنگ های شاد و شکل های مختلف که زیبایی محصول را دو چندان میکند و بسیار چشمگیر است.
  • سلفون بسته بندی رنگی و پنجره شفاف: این نوع سلفون ها هم دارای رنگ و شکل و هم دارای یک پنجره شیشه ای و شفاف برای تشخیص محتویات داخل بسته است.

برای فروش بیشتر محصولات خود به خصوص در بازاری که رقابت بسیار است و برای اینکه محصولات خود در جایگاه خوبی قرار گیرد علاوه بر کیفیت محصول، کیفیت بسته بندی نیز حرف اول را میزند. در معروف کردن برند و محصول خود حتما از بسته بندی های زیبایی استفاده کنید که دارای مقاومت خوب در برابر ضربه و وزن زیاد محصول داشته باشد و هم بسیار چشمگیر باشد.

همان طور که میدانید خرید هر محصولی به صورت عمده و در تیراژ بالا قطعا به صرفه تر از خرده فروشی آن است پس برای سود دهی بیشتر سعی کنید از سلفون بسته بندی با تیراژ بالا استفاده کنید.

ارسال سلفون بسته بندی مستقیم از کارخانه

ارسال سلفون بسته بندی مستقیم از کارخانه قیمت سلفون و پاکت سلفون بسته بندی با توجه به جنس آن و اندازه آن و اینکه از موادی برای تولید آن استفاده کردند و از چه برندی است بسیار متفاوت است؛ اما شما میتوانید از درب کارخانه و بدون واسطه محصول خود را خریداری کنید و دیگر نیاز نباشد که از طریق واسطه ها و دلال ها به خرید خود بپردازید و در نهایت پول بیشتری را صرف خرید خود کنید. 

محمدرضا موسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سلفون ساز شما را به خرید بهترین محصولات سلفون ، نایلون و نایلکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید