مجموعه سلفون ساز شما را به خرید بهترین محصولات سلفون ، نایلون و نایلکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سلفون توپی 50 متری

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های یک سلفون خوبقیمت سلفون توپی کیلویی در بازار

با توجه به اهمیتی که بسیاری از افراد به ویژه والدین نسبت به شیک، مرتب بودن و از همه اینها مهم تر بهداشت محصولات خوراکی از جمله میوه، تربار و شیرینی می دهند بازار فروش سلفون توپی 50 متری از رونق بسیار بالایی برخوردار می باشد. این محصول با هدف پوشش دادن بسته بندی میوه ها، جعبه های شیرینی و کیک خانگی و سایر محصولاتی که در بافت نرم داشته و در شرایط محیط به راحتی تغییر کیفیت می دهند تولید می گردد. 

بازار فروش سلفون توپی 50 متری

ویژگی های یک سلفون خوب

ویژگی های یک سلفون خوب

سلفون یکی از پر کاربرد ترین ابزاری است که در بسته بندی محصولات مختلف غذایی، دارویی و مانند اینها در فروشگاه های کوچک و بزرگ سراسر دنیا و همچنین در بسته بندی هایی که در منزل انجام می پذیرد مورد استفاده قرار گرفته و مانند یک مانع از نفوذ مواد موزی مثل مورچه و عنکبوت یا سرایت بوی نامطبوع برخی مواد خوراکی مثل ماهی و میگو به سایر خوراکی های موجود در کنار آن ها جلوگیری به عمل می آورد، پس لازم است چسبندگی بالایی داشته تا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از بستر خود جدا نشود. 

از طرفی دیگر چون با مواد غذایی ارتباط مستقیمی دارد پس لازم است به گونه ای تهیه و تولید شود که مواد شیمیایی که در ترکیب مواد اولیه سلفون استفاده شده است به مواد خوراکی درون بسته بندی سرایت نکند. 

همچنین یک سلفون با کیفیت باید دارای ضخامت استانداردی باشد تا در اثر کوچکترین برخورد با سطوح مختلف یا در حین بسته بندی پاره یا سوراخ نگردد. 

از دیگر ویژگی های یک سلفون خوب می توان به شفاف بودن رنگ آن اشاره نمود، سلفون هایی که دارای رنگ تیره بوده یا در ان ها رگه هایی از پلاستیک یا مواد اضافی به چشم می خورد، سلفون های خوبی نبوده و معمولا از پرتی و پسماند های کارخانه های تولید کننده سلفون که در واقع مواد دور ریختنی هستند تولید می شوند. 

نکته قابل ذکر دیگر درباره سلفون های مرغوب، جنس و ضخامت استوانه یا توپی است که لایه های نازک سلفون به دور آن پیچیده شده است. 

در بسیاری از سلفون ها که از کیفیت بالایی برخوردار هستند جنس این توپ از کارتن فشرده است که قطری معادل 5 سانتی متر دارد. 

قیمت سلفون توپی کیلویی در بازار

قیمت سلفون توپی کیلویی در بازار

از جمله مراکزی که می توان سلفون کیلویی ضخیم را با کمترین قیمت ممکن از آنجا تهیه نمود بازار سلفون تهران است. 

قیمت سلفون توپی کیلویی در بازار تهران با توجه به معیار های مختلفی چون جنس سلفون، درجه ضخامت آن، کوچک یا بزرگ بودن توپی که سلفون به دور آن پیچیده شده است، پهنای سلفون و برخی موارد دیگر شبیه اینها تعیین می گردد. 

محمدرضا موسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سلفون ساز شما را به خرید بهترین محصولات سلفون ، نایلون و نایلکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید