مجموعه سلفون ساز شما را به خرید بهترین محصولات سلفون ، نایلون و نایلکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع نایلکس ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت نایلکس با سلفون چیست؟فروش عمده نایلکس دسته تقویت

نایلکس به فیلم های پلی اتیلن گفته می شود. در کشور ما نایلکس همان فیلم پلی اتیلن سنگین است و بیشتر به صورت پلاستیک های رکابی به فروش می رسد، البته این را باید بدانیم که نایلکس تنها از پلی اتیلن سنگین ساخته نشده است ولی 80% آن از پلی اتیلن سنگین است و 20% آن از پلی اتیلن سبک برای لطافت، دوخت پذیری و خاصیت براق بودن آن است.

ما می توانیم نایلکس ارزان با کیفیت را از کارخانه هایی با برند معتبر بدون واسطه خریداری کنیم.

عرضه انواع نایلکس ارزان قیمت

تفاوت نایلکس با سلفون چیست؟

تفاوت نایلکس با سلفون چیست؟ نایلکس برای ساخت بسیاری از کالاها، وجود آن ضروری است.پلی اتیلن سبک را نایلون می نامند و پلی اتیلن سنگین را نایلکس می نامند. تفاوت نایلون و نایلکس در ظاهرشان اینگونه است، که نایلون بسیار براق و شفاف و نرم است اما نایلکس مات و خشک است. نایلکس را می توان نازک و با ضخامت خیلی کم تولید کرد، اما از نایلون به راحتی نمیشود جنس نازک تولید کرد. از انواع محصولات نایلکس موارد زیر را می توان نام برد: کیسه های زباله، کیسه های حمل مواد غذایی و میوه، سفره های یکبار مصرف، کیسه های فریزر، دستکش یکبار مصرف، روپوش دندان پزشکی و …….

سلفون، به پلاستیکی که بر پایه پروپیلن ساخته می شود، گفته می شود. سلفون بعد از خروج مذاب از دستگاه با کمک آب سرد شکل می گیرد. این کالا در دمای ذوب بالاتری از نایلون و نایلکس تشکیل می شود و از این دو نیز استحکام بیشتری دارد. سلفون برای بسته بندی مود غذایی، مرکبات، خشکبار و انواع گل کاربرد دارد و همچنین برای پوشش کتاب ها، جزوات، روکش کردن میز منازل رستوران ها و اتو کلاو ضایعات می توانیم از نوع شفاف آن استفاده کنیم. سلفون در بسیاری از صنایع کاربرد دارد که می توان موارد زیر را ذکر کرد: هنر، لوازم التحریر و محصولات هنری را می توانیم در داخل این کیسه های مستحکم و شفاف قرار دهیم. بسته بندی محصولات دخانی، برای بسته بندی این محصولات از سلفون، با ضخامت کمتر و شفافیت بیشتر استفاده می شود. چسب های نواری، برای ساخت این محصول نیز از سلفون استفاده می شود در این محصول، سلفون باید دارای ضخامت بیشتر باشد. بسته بندی کاور های cd و dvd برای جلو گیری از ورود گرد و خاک گرد و حفاظت از آن ها به کار می رود.

فروش عمده نایلکس دسته تقویت

فروش عمده نایلکس دسته تقویت ما برای خرید نایلکس ارزان، باید به کارخانه هایی که برند معتبر دارند مراجعه کنیم زیرا علاوه بر ارزان بودن کالا کیفیت و جنس آن نیز بسیار مهم است. نایلکس دسته تقویت یکی از انواع نایلکس است که در تولید بسیاری از کالاها نقش خیلی خاصی دارد. برای خرید این محصول به صورت عمده باید به کارخانه ها مراجعه کنیم.

محمدرضا موسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سلفون ساز شما را به خرید بهترین محصولات سلفون ، نایلون و نایلکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید